Stanley
Stanley
co-owner | tattooer

Škatulky jsou mu malé, hledá přesahy ve své tvorbě. Výtvarník tělem i duší. Nejraději propojuje různé styly tetování. Nechte mu volnou ruku a vytvoří pro vás něco neopakovatelného.

Martin
Martin
co-owner | tattooer

Martina přivedla k tetování vášeň pro tradiční techniky zdobení těla. Je velký propagátor ručního tetování a milovník černé barvy. Specializuje se na geometrické motivy.

Jerry
Jerry
tattooer

Jerryho stylem je dotwork. Dokáže tak zpracovat jakékoli téma od realistiky po abstrakci. Je to originální hravá grafika na hranici snové reality s prvky tajemné symboliky.

Jimbo
Jimbo
tattooer

Oldschool newschool ve všech jeho podobách. Jimbo čerpá svou inspiraci v hotrod a rockabilly tématice. Plameny a lebky. Silná linka a hodně barev.

Woody
Woody
tattooer

Kubovi věci jsou dost hravé, má to nápad a švih. Originálním stylem plným barev geometrizuje svět.

Roman
Roman
tattooer

Roman se specializuje na portréty zvířat a lidí. Vše zasazuje do přírody a tyto realistické motivy kombinuje s abstrakcí. Vzniká tak fůze reality a fantazie, která dokáže vyprávět příběh.

Hanuš
Hanuš
tattooer

Hanuš se našla v přírodě. Kytičky jak z babiččina léčivého herbáře a vše co se hemží kolem, to je její oblíbené téma. Očištěné od zbytečného sentimentu, tvoří lehké čisté motivy s nádechem tajemna.

Striga
Striga
tattooer

Sever, její druhy domov ji ucaroval natolik, že se neodmyslitelně propojil s jejím stylem. Inspiruje se v mytologii, ale posouvá se až na hranu abstrakce. Nečekej žádné bezduché opakování toho, co už to bylo.

Marek
Marek
tattooer

Temné motivy černé jako duše asfaltera Máru bavi nejvíce. Dej mu volnou ruku a vytvoří ti návrh na míru jen pro tebe. Silne linky vycházejici z oldschoolu dávají jeho Noiry motivům tu správnou temnost.

Jakub
Jakub
tattooer

Kubova tvroba je hodně ovlivněna perokresbou. Linky, tečky a šrafura. Nejbližší je mu dark fantasy. Čistou černou zpodobňuje všechny možné zvířeny, běsy a démony z nejzazšich koutů vaší duše.

Čmáry
Čmáry
tattooer

Čmáryho tvorba je někde mezi streetartem a novinovým rastrem. Grafika kterou roztrhá, rozebere a zase složí do podoby poetické koláže kombinovanou s abstrakcí.

Léňa
Léňa
tattooer

Léňa se našla v pastelkách kterými tvoří většinu svých návrhů. Máš li rád hru kresby s prvky realistiky doplněnou o špetku psychadeliky a nebojíš se stylizace od autora, je Léňa tvůj člověk.