Stanley

co-owner | tattooer
Škatulky jsou mu malé, hledá přesahy ve své tvorbě. Výtvarník tělem i duší. Nejraději propojuje různé styly tetování. Nechte mu volnou ruku a vytvoří pro vás něco neopakovatelného.

Martin

co-owner | tattooer
Martina přivedla k tetování vášeň pro tradiční techniky zdobení těla. Je velký propagátor ručního tetování a milovník černé barvy. Specializuje se na geometrické motivy.

Jerry

tattooer
Jerryho stylem je dotwork. Dokáže tak zpracovat jakékoli téma od realistiky po abstrakci. Je to originální hravá grafika na hranici snové reality s prvky tajemné symboliky.

Jimbo

tattooer
Oldschool newschool ve všech jeho podobách. Jimbo čerpá svou inspiraci v hotrod a rockabilly tématice. Plameny a lebky. Silná linka a hodně barev.

Roman

tattooer
Roman se specializuje na portréty zvířat a lidí. Vše zasazuje do přírody a tyto realistické motivy kombinuje s abstrakcí. Vzniká tak fůze reality a fantazie, která dokáže vyprávět příběh.

Hanuš

tattooer
Hanuš se našla v přírodě. Kytičky jak z babiččina léčivého herbáře a vše co se hemží kolem, to je její oblíbené téma. Očištěné od zbytečného sentimentu, tvoří lehké čisté motivy s nádechem tajemna.

Marek

tattooer
Temné motivy černé jako duše asfaltera Máru bavi nejvíce. Dej mu volnou ruku a vytvoří ti návrh na míru jen pro tebe. Silne linky vycházejici z oldschoolu dávají jeho Noiry motivům tu správnou temnost.

Jakub

tattooer
Kubova tvroba je hodně ovlivněna perokresbou. Linky, tečky a šrafura. Nejbližší je mu dark fantasy. Čistou černou zpodobňuje všechny možné zvířeny, běsy a démony z nejzazšich koutů vaší duše.

Čmáry

tattooer
Čmáryho tvorba je někde mezi streetartem a novinovým rastrem. Grafika kterou roztrhá, rozebere a zase složí do podoby poetické koláže kombinovanou s abstrakcí.

Léňa

tattooer
Léňa se našla v pastelkách kterými tvoří většinu svých návrhů. Máš li rád hru kresby s prvky realistiky doplněnou o špetku psychadeliky a nebojíš se stylizace od autora, je Léňa tvůj člověk.